Nový katalog pro výškové pracovníky a záchranáře – PETZL PRO 2023

Padesátileté zkušenosti a know-how využívá k tomu, aby pokračoval ve vývoji a zajištění jejich bezpečnosti při práci i nadále. Na základě těchto zkušeností navrhuje a vyrábí specializované produkty, které jejich zákazníkům poskytují nejlepší účinnost a nejvyšší úroveň bezpečnosti, takže každý pohyb, který během pracovního dne udělají, je jednodušší a efektivnější a přibližuje jim nedostupnost na dosah.

 Prohlédněte si nový pracovní katalog pro rok 2023 a seznamte se s novým vybavením, které se vám určitě bude hodit při vaší práci.

Novinky PETZL

Stručný přehled novinek Petzl na rok 2023 pro práce ve výškách a záchranu

Představujeme vám krátký přehled produktů Petzl pro příští rok 2023, které ještě nejsou komerčně dostupné. Datum uvedení na trh je vyznačen u každého produktu zvlášť.

ARIA

Nové ultra kompaktní a univerzální čelové svítilny. Mají robustnější odolnou konstrukci, příjemně sedí na hlavě a snadno se ovládají. Jsou vodotěsné, IP67, odolné a nárazu vzdorné IK07 (pád ze 2 m). Díky technologii Hybrid Concept je možné používat jak standardní baterie 3AAA/LR03 tak i dobíjecí akumulátor CORE.

V prodeji: březen 2023

FALCON

Postroje pro záchranáře. Nová řada postrojů je lehčí, pohodlnější a ergonomická. Nabízí zvýšenou mobilitu a volnost pohybu. Tři modely se liší konstrukcí a typem připojovacího bodu pro použití při záchraně v různém vertikálním prostředí.

V prodeji: leden 2023

 

PRO TRAXION

Kladka s integrovaným blokantem, otočným závěsem a otevíratelnou bočnicí s pojistkou uzavření.

V prodeji: červen 2023

 

MINI TRAXION

Kompaktní malá, lehká kladka s integrovaným blokantem s otevíratelnou bočnicí opatřenou pojistkou uzavření.

V prodeji: červen 2023

COEUR PULSE 12 MM

Vyjímatelný expanzní nýt s funkcí zajištění prošel inovací a drobné nedostatky předchozího modelu byly odstraněny. Novinkou je volně se otáčející plaketa, která se vždy natočí do směru zatížení.

V prodeji: duben 2023

 

NAJA

Kotvící popruh, chránič cambia s integrovanou kladkou, je určený pro arboristiku a umožňuje instalaci pracovního lana bez poškození stromu. Popruh má čtyři stupně nastavení, aby se přizpůsobil různým průměrům větví.

V prodeji: únor 2023


 

PRÁCE VE VÝŠKÁCH

OSVĚTLENÍ

Prohlédněte si nový pracovní katalog pro rok 2023 a seznamte se s novým vybavením, které se vám určitě bude hodit při vaší práci.

>>  katalog ke stažení v PDF