Školení prací ve výškách a periodické kontroly (revize) OOPP

Školení prací ve výškách

Praktická a teoretická školení dle požadavků zákazníka ve smyslu vykonávaných činností, typů pracovišť a systémů ochrany proti pádu. Tým lektorů na vysoké profesní úrovni. Individuální přístup.

Školení prací ve výškách poskytujeme v souladu s aktuálně platnou legislativou a nejnovějšími trendy v oblasti prací ve výškách. Školení vždy přizpůsobíme požadavkům zákazníka dle hodnocení rizik vykonávaných činnosti a pracovišť. Klademe důraz na praktický výcvik a nácvik záchrany. Tým lektorů s letitou praxí na vysoké profesní úrovni s platným osvědčením odborně způsobilé osoby v prevenci rizik.

Školení prací ve výškách poskytujeme v Jablonci nad Nisou, nebo na jiných místech dle požadavků a přání zákazníka.

Školíme zaměstnance, vedoucí zaměstnance, ale také živnostníky i jiné zájemce.

Každé školení prací ve výškách řešíme individuálně pro maximální efektivitu nabízené služby.

 

Periodické kontroly (revize) OOPP proti pádům z výšky

Kontroly provádíme dle požadavků výrobců ve smyslu ČSN EN 365. Zkušený tým revizních techniků. Vlastní servisní oddělení.

Provádíme periodické kontroly (revize) osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu téměř všech výrobců na trhu. Kontroly provádíme dle pokynů výrobců ve smyslu ČSN EN 365. Prostředky revidujeme na pracovišti zákazníka, nebo v našem servisním oddělení v Jablonci nad Nisou dle individuální domluvy. Naší prioritou je bezpečnost uživatelů OOPP a férové jednání.

Revize zajišťuje zkušený tým revizních techniků s letitou praxí a vysokou odborností v tomto oboru. Ke každé kontrole vystavíme patřičné dokumenty (evidenční listy, protokoly o kontrole).

Díky vlastnímu servisnímu oddělení provádíme také opravy některých OOPP (zejména PETZL).

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás: